Coinbase HaberleriHaberler

Coinbase 41 Kripto İşlem Çiftini Delist Ediyor

Coinbase borsası, gerçek ABD doları dışındaki 41 kripto işlem çiftini platformdan çıkaracağını duyurdu. Borsa, bu adımı “piyasanın sağlıklı kalmasını ve likidite bütünlüğünü korumak” amacıyla attığını belirtti.

Çıkarılacak olan kripto işlem çiftleri şunlardır: 

ALCX-USDT, BIT-USDT, BOBA-USDT, BOND-USDT, CLV-EUR, CLV-USDT, CTX-EUR, CTX-USDT, DDX-USDT, DIA-EUR, DIA-USDT, DYP-USDT, FARM-USDT, FIDA-EUR, FIDA-USDT, FIS-USDT, HOPR-USDT, INDEX-USDT, KRL-EUR, KRL-USDT, MATH-USDT, MDT-USDT, NCT-EUR, NCT-USDT, NEST-USDT, ORN-BTC, ORN-USDT, POLS-USDT, PRQ-USDT, QSP-USDT, SHPING-EUR, SHPING-USDT, SUKU-EUR, SUKU-USDT, SYLO-USDT, TIME-USDT, WAMPL-USDT, WCFG-BTC, WCFG-EUR, WCFG-USDT, XCN-USDT

Bu adım, borsaların ve regülatörlerin kripto para piyasasındaki düzenlemelerini ve likiditeyi göz önünde bulundurduğunu göstermektedir. Kripto para borsaları, sağlıklı bir işlem çevresini sürdürmek ve kullanıcılarına güvenli bir platform sunmak için periyodik olarak varlık listelerini gözden geçirirler.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu