Haberler

SHIB ile İlgili Yeni Müjde Verildi

Kripto analisti Duo Nine’a göre geçen haftalarda Shiba Inu büyük bir azalan üçgen yaratmıştı ve fiyatlar zirveye doğru ilerliyor. Brezilya futbol takımı Sa Paulo FC ise bilet ödemesi olarak Shiba Inu ve kripto para birimlerini kabul ediyor.

1930 yılından beri profesyonel olan takım resmi sponsoru ve ortağı Bitso aracılığı ile kripto para birimlerini kabul ettiğini açıkladı. Hayran sayfalarındaki tweet’e göre Sa Paulo’nun Socio Torcedor programının üyeleri SHIB dahil olmak üzere takımların maçlarına bilet alabilecekler.

Büyük Patlama Sonrasında Düşüş Bekleniyor

Bir SHIB kullanıcısı ise SHIB’in Sao Paulo FC tarafından BitPay aracılığıyla kabul edildiğini söyledi. Kripto ödeme işlemcisi BitPay, 2021 yılının sonlarında resmi olarak Shiba Inu’yu desteklemeye başlamıştı. WhaleStats haberlerine göre ise SHIB son 24 saatlik en büyük 500 ETH balinası arasında en çok satılan 10 token arasında yer aldı.

Kripto analisti Tomiwabold Olajide ise Shiba Inu’nun fiyatının 0,0000106 dolar ile 0,0000113 dolar arasındaki dar aralıkta konsolide olacağını belirtiyor. SHIB’in konsolidasyonu ise büyük bir patlama sonrasında yakında sonlanacak gibi görünüyor.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu