Kullanım Koşulları

Kriptodb.com Blog Sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm, ziyaret ve kullanım koşullarını içermektedir.
Bu Blog Sitesinin her hangi bir sayfasına girilmesi halinde aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır.
Bu şartların kabul edilmemesi durumunda Blog sitesine girilmemelidir.  Kriptodb.com Kullanım Koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Kullanım Koşulları yayınlandığı andan itibaren geçerlidir. Bu nedenle Kullanım Koşulları Sayfasını sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

1- Bu Blog’da yer alan bilgi, rapor, grafik ve benzeri her türlü elektronik doküman kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
2- Kriptodb.com blog sitesinde yer alan tüm eserler izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

3- Bu Blog sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) Kriptodb.com’a ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Kriptodb.com ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

4- Bu Blog Sitesinde yer alan eserlerin bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
5- Kullanılacak bilgiye ilişkin izinler, yazılı olarak talep edilmelidir.
6- Bu Blog’a erişim, her hangi bir duyuru yapılmaksızın geçici veya sürekli olarak durdurulabilir.
7- Blog’da yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.
8- Kriptodb.com dilediği zaman, Blog’un her hangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir.

Sorumluluk Reddi;

1- İşbu Blog’da yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmamaktadır ve bağlayıcı değildir.

2-Yazım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemektedir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

3- Bu nedenle Bu Blog’da yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan Kriptodb.com sorumlu tutulamaz.

4- Kriptodb.com Blog Sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Her hangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

5- Bu Blog, üçüncü kişiler tarafından sunulan bilgiler içermemektedir. Üçüncü kişiler tarafından sunulan bilgiler yüzünden Kriptodb.com sorumlu tutulamaz.

6- Bu Blog Sitesinde kullanıcılarına sunulan bilgilerin doğru olması için her türlü gayreti göstermekle beraber, yanlış veya eksik bilgiden sorumlu değiliz.

7- Blog Sitesinde yer alan linklerle ulaşılacak dış kaynaklı sitelerde sunulan bilgiler nedeniyle hiç bir sorumluluk kabul etmez.
Söz konusu linkler bir garanti verilmeksizin, kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla verilmiştir.

8- Kriptodb.com, yorum bölümlerindeki yazılardan sorumlu tutulamaz. Yorumlar, kamuoyunun kullanımına açıktır. Yorumlardan yorum yazarları sorumludur.

İletişim

Kriptodb.com sitesinde uygulanan kullanım koşulları ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi info@kriptodb.com adresinden iletebilirsiniz.