HaberlerMetaverse

Yükselebilecek 2 Metaverse Coin!

Metaverse, sanal gerçeklik, oyun, topluluk ve Blockchain tabanlı çevrimiçi bir deneyim sunuyor. Kripto para piyasalarının dalgalı olmasından dolayı çeşitli kripto borsalarında işlem gören metaverse coin ve projelerinin geleceğini kestirebilmek bir hayli zorlaşıyor. Bu noktada ünlü analist Raza Nakvi’nin yorumladığı 2 ayrı metaverse projesi öne çıkıyor.

Gala

Gala Games, oyuncunun oynamak istediği oyunları geliştirerek oyun işini değiştirmeyi planlıyor. Oyuncuların oyun içi satın alımlar yapabilmek için para yatırma şeklini değiştirebilmesi üzerine çalışıyor. Blockchain teknolojisi ile yaratıcı oyunlar yapmak isteyen Gala Games, Gala token kullanılıyor. Bir node çalıştırılarak elde edilen Gala token, kripto para piyasasında değer kaydediyor.

Axie Infinity

Axie Infinity oyununda Axies dijital evcil hayvanlar toplanıyor ve geliştiriliyor. Oyun, popüler bir oyun olan Pokemon’u baz alıyor. Axie Infinity Shards, yaygın olarak tercih edilen metaverse coin’ler içerisinde bulunuyor.

Oyuncular, içerik projelerine katkıda bulunarak ve oyun oynayarak AXS kazanabiliyorlar. CoinMarketCap verilerine bakıldığında AXS fiyatlarının son yedi günlük süreçte %8 değer kazandığı görülüyor.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu