Haberler

İki Kripto Para için Yüksek Olasılıklı Tahminler Açıklandı

Sürekli takip edilen bir kripto analisti piyasa değerine göre en büyük iki kripto varlığı için en yüksek olasılıklı hareketleri yorumladı. Pentoshi olarak tanınan kripto stratejisti Bitcoin’in kısa vadede 35.000 dolarlık dirence yükseleceğine inandığını belirtiyor.

Pentoshi’nin hedefine bir hareket, BTC için ortalama %10’luk yukarı potansiyeli de simgeliyor. Bitcoin dışında 2.000 doların üzerindeki bir ralli için hazır göründüğü de söyleyen Pentoshi, Ethereum’u da inceledi.

Yatırımcıları İkna Etmek için İlerliyor

ETH ile ilgili Aralık ayından beri aynı bölgedeki düşük seviyelerden söz edildiğinin altını çizen Pentoshi aşağıya doğru bir hareketin uzak olmadığını belirtti. Pentoshi hem BTC hem de ETH için sıçramalar beklese de bu tür rallilerin kısa süreceğini söylüyor.

Pentoshi’ye göre ralliler BTC ve ETH kendi düşük seviyelerini tekrar ziyaret etmeden önce yatırımcıları yüksek fiyatlara girmeye ikna etmek için tasarlanıyor.

 

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu