Haberler

Ethereum Grafikleri Güncelleniyor

Popüler YouTube kanalları arasındaki Coin Bureau sunucusu, iki yıl daha sürebileceği konusunda uyardıkları ayı piyasalarının ortasında AVAX hakkındaki fikirlerini yeniden belirtti. Ethereum rakibi olarak bilinen AVAX, dip seviyelerde geziniyor. Guy olarak tanınan ve takip edilen kripto analisti, yeni videosunda takipçilerine AVAX hakkındaki yeni düşüncelerini belirtti.

Geçtiğimiz ay Luna’nın çöküşünden en fazla Avalanche etkilenmişti. Bunun sebebi ise şirketin elinde AVAX olmamasıydı. Bu sebeple, Mayıs ayı içerisinde 100 dolardan 25 doların altına kadar düşen AVAX görüldü. Ethereum rakibi olabilecek varlığın kötü izlenim bırakması yatırımcıları endişelendirdi.

Ethereum Grafiklerinin Yeniden Değerlendirilmesi Gündemde

Analist paylaştığı videoda, ‘’İç karartıcı makro faktörlerin yanı sıra, Avalanche’ın agresif devir programları ile tutarlı olarak, yılın başlarından bu yana ortalama 25 milyonluk ek AVAX dolaşıma alındı. AVAX fiyatlarının otalama 50 dolar olduğu varsayıldığı zaman AVAX’ın son birkaç aylık sürede 1,25 milyar dolara kadar satış baskısı gördüğü ortaya çıkıyor.

Önemli satış baskıları olduğundan emin olan ünlü analist Avalanche’dan son bir yıldır satın almalar ve yatırımlar gibi konularda haberlerde sıkıntılar yaşandığını düşünüyor. Bu noktada Ethereum grafiklerinin yeniden değerlendirilmesi gerektiğini söylüyor. İlerleyen süreçlerde yeni videolar ile durumu netleştirmeye çalışacaklarını da belirtiyor.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu