Haberler

Terra Classic Fiyat Yükselişi ile İlgili Duyuru Yapıldı

Terra Classic fiyatı Binance duyurusundan sonra tekrar yükselişe geçti. Binance yaptığı açıklamalarda token için yeni kalıcı sözleşmeler başlatabileceğini duyurdu. Yaşanan yükseliş Terra ağını hayata döndürme çerçevesinde duyurulan Terra 2.0 sonrasında LUNC’e destek olduğunu gösteriyor.

Terra LUNA airdrop’u birçok kripto borsasını ve hizmet sağlayıcısının desteğini de almış oldu. Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, yeni LUNA tokeninin listelendiğini açıkladı.

Artış Devam Ediyor

En son gelişmelerde Binance vadeli şilemleri 20 kata kadar kaldıraçla BUS marjlı 1000LUNC kalıcı sözleşmeleri başlatacaklarını duyurdu. Fiyatları tamamen düşüşe geçen LUNC tokeni 24 saatlik işlem hacminde %190’ın üzerinde artış elde etti.

LUNA classic yaklaşık 990 milyon dolarlık toplam piyasa değeriyle de ilgi görüyor. Güney Kore ajansları tarihi çöküşün arkasındaki nedenleri araştırmaya devam ediyor. Kilitlenme sırasında kripto borsalarının katılımları da değerlendirme altına alınacaklar listesinde bulunuyor.

Terra LUNA 2.0 sonunda ilk düşüşten sonra fiyatında artış kaydetti. Token son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde %14 civarında artış gösterdi. LUNA, 17 dolar fiyat seviyelerinden düştükten sonra ortalama 6,6 dolar fiyat ile işlem görmeye devam ediyor.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu