Haberler

Solana Büyük Baskı Altında!

Solana fiyatındaki düşüş devam ediyor. Fakat hayati desteğin yakınında seyretmesi dikkat çekiyor. Fiyatların karmaşık bir düzeltmeye işaret eden azalan trend çizgisinin yakınında baskı altında durması bekleniyor.

Günlük grafikte %75 artış ile 78 doların en düşük seviyelerinden 143,53 doların en üst seviyelerine gelen Solana gündemde kalmaya devam ediyor. Boğalar ise kazanımları ileriye taşıyamıyor ve daha da aşağıya çekiliyor.

95 dolar civarında bulunan destek seviyesi, satıcıların bitkin göründüğü SOL için güvenilir tutma planı görevi üstleniyor. Aynı zamanda satış baskısının yeniden canlanması destek bölgesinin kırılmasına da yol açabilir.

SOL Fiyatı Düşmeye Devam Edecek mi?

Aşağıya inildiği takdirde ilk aşağı yönlü hedef 22 Mart’ın en düşük seviyelerinde 88 dolarda ve ardından 80 dolarlık yatay destek seviyelerinde yer alabilir. Fiyat düşüş eğilimi çizgisini geçmeyi başarırsa o zaman varlıkta bir miktar geriye çekilme gözlemlenebilir.

Solana fiyatı Kasım ayında 259,99 dolar ile rekor seviyeleri test ettikten sonra kısa süreli aşağı yönlü trendde işlem görüyor. Yayınlanma tarihiyle birlikte SOL gün için %2,16 düşüş ile 96,11 dolardan işleme alınıyor. Önceki seansın konsolide hareketini genişleten Solana fiyatı düşüşüyle dikkat çekiyor.

Günlük grafiklerde fiyatın 90 doların altına düşmesi altcoin’in daha yüksek dezavantajı meydana getirmesine sebep olabilir. Düşen eğimli çizginin kırıldığı anda düşüş görünümü geçersiz kalabilir.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu