Haberler

Shiba coin için Kritik Detaylara Dikkat!

Shiba Inu geliştiricisi yaklaşan bir NFT oyun projesiyle birlikte parlak bir gelecek vadediyor. Fakat Shib’in düşüşü ise devam ediyor. Shiba fiyatı, kripto para piyasalarındaki genel düşüşten sonra 9 Mayıs tarihinde %10’un üzerindeki düşüşle 0,0000164 dolara kadar geriledi.

Geçen hafta Gucci, ABD merkezli beş mağazasında ödeme kabul edeceği tokenleri listelemiş ve bu listeye Shiba Inu’yu da dahil etmişti. Bu durumla beraber Shib fiyatı makro ve teknik baskılar altında düşmeye devam ettiği için boğalar büyük benimseme haberlerini görmemişlerdi.

Shiba Coin için Uzmanlar Yorumlar Yaptı

Shiba Inu’nun daha fazla yıllık kayıplarla karşı karşıya kalabilme olasılığının olduğu söyleniyor. 6 Mayıs fiyatının ortalama %30 altında bulunan seviyeler, yapının üst ve alt trend çizgisi arasındaki maksimum mesafeyi kırılma noktasına ekliyor. Shiba Coin, 2021 yılından beri yatırımcılar için üç defa yatırım bölgesi görevi üstlenen 0,00001667 dolar civarındaki kırmızı çizginin altında ilerliyor.

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, Avustralya merkezli video oyun firması olan Playside’ın aynı adı taşıyan metaverse oyununda Shiba Inu temalı NFT’ler kullanılacağını da açıkladı. Ancak aşağı yönlü risklerin oluşması ise hala devam ediyor.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu