Haberler

KuCoin, Türkiye’ye Adım Attı

Kripto para dünyasının büyük isimlerinden olan KuCoin, resmi olarak Türkiye’deki faaliyetlerine başladığını açıkladı. Uzun yıllardır Türk kripto para yatırımcılarıyla iletişimde olan ve büyük bir topluluğa hitap eden KuCoin, resmi olarak Türkyie’de bulunacak.

Spot işlemler çerçevesinde dünyanın 5. kripto para borsası olan KuCoin, toplam 10 milyon kullanıcıya hizmet veriyor. 207 ayrı ülkeye aralarında 22 farklı dilde ulaşan KuCoin, Türkçe dil desteği de sunuyor.

Farklı işlem hizmetlerini bir arada sunan KuCoin ağı içerisinde marjin işlemler, vadeli işlemler ve kripto kredileri gibi farklı ürünler yer alıyor. Öncü kripto paraların dışında 600’ün üzerinde altcoin’i de sunan KuCoin, mobil uygulaması ve masaüstü uygulaması üzerinden işlem yapabilmenize imkan tanıyor.

Kripto Para Ekosistemini Destekliyor

2017 yılında arz ettikleri KuCoin Token ile Token dünyası başta olmak üzere NFT, Web 3.0 gibi farklı alanlara yatırım yapan şirket oyun ve metaverse projelerine de destek veriyor. KuCoin, POKT, OVO, JZL Capital gibi 11 ayrı girişime yatırım sağlayabiliyor.

KuCoin Labs ile kripto para dünyasına ilişkin Ar-Ge, Pazar araştırmaları ve analiz ekibi oluşturan KuCoin, Near Kyros Ventures, Token Insight gibi partnerlerle birlikte 36 ayrı girişim ve ürün de geliştirmişti.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu