Haberler

Kripto Para Borsası Bitfinex İşlemleri Durduruldu

Dijital varlık platformları arasında önemli bir paya sahip olan Bitfinex’te yaşanan sorunlar sebebiyle işlemler geçici olarak kapatıldı.

Borsanın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada konuyla ilgili herhangi bir detaya yer verilmedi. Diğer resmi kanallar üzerinden ise açıklama beklenmesi üzerine tavsiyede bulundu.

Açıklama Henüz Gelmedi

Bitfinex, ‘’Platformumuzda yaşanan sorunları araştırma evresindeyiz. Bu sebeple, işlemleri geçici olarak durdurduk. Twitter ve diğer resmi kanallar üzerinden açıklamalar yapmak üzereyiz. Yaşananlardan dolayı üzgünüz. Bitfinex’in şu an bakım sürecinde olduğunu söyleyebiliriz. Bu sorunun dışında farklı problemler yaşıyorsanız müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.’’ açıklamasında bulundu.

2016 yılında borsadan 120 bini aşkın Bitcoin çalınmış ve bunların büyük kısmı Şubat ayında ABD Adalet Bakanlığı güçlerince ele geçirilmişti. Borsa şu an kendisine ait binlerce Bitcoin’in iadesini bekliyor.

Damla Eliz

Kripto para dünyasında tanınmış bir haber yazarıdır. Kripto para projeleri, teknolojik gelişmeler ve piyasa analizleri konusundaki yazılarıyla bilinir. Sektördeki yenilikleri takip eden ve geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmayı amaçlayan bir perspektife sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu