Haberler

Meme Coin’in Yükselişi Durdurulamıyor!

Shiba Inu, Güney Afrika merkezli kripto para birimi borsası VALR’de yeni bir ZAR trading paritesi ile listeleme aldı. Gelişme sonrasında binlerce VALR kullanıcısı Shiba Inu’ya Güney Afrika Randı ile sahip olarak takas edebilme hakkına sahip oldu.

2019 yılında aktif olan ve geneli Güney Afrika’da yer alan 250.000’i aşkın perakende müşterisinin yanı sıra 500 kurumsal müşterisi olan VALR, Mart ayında Alameda Research ve Coinbase gibi büyük yatırımcıların katılımıyla gerçekleşen öz sermaye finansman turunda 50 milyon dolar topladığını açıkladı.

Shib Listelemeleri Hız Kesmiyor

Yakın tarihli Shiba Inu resmi blog yazısında, SHIB projesinin geçtiğimiz yıldan günümüze kadar kaydettiği ilerleme paylaşıldı. Rapor içerisinde SHIB’nin Coinbase, Binance, Kucoin, Huobi, Voyager ve Kraken başta olmak üzere 100’den fazla kripto borsasında listeleme aldığı belirtildi.

Bu yıl en çok beklenen SHIB listelemesi ise gerçekleşmiş oldu. KoinFinans tarafından belirtildiği üzere dün Twitter hesabından yapılan açıklamada Robinhood, kripto para birimleri listesine popüler meme coin’i eklediğini açıkladı. Shiba Inu ise gelişme sonrasında günün en fazla kazanan kripto para birimleri arasında yerini aldı.

Yerel düşük seviyelere geri dönüşten sonra Ethereum ağındaki en büyük balinalardan birisi, önemli sayıda SHIB token sahibi oldu. WhaleStats’ta yer alan bilgilere göre cüzdanın bu alımının meme coin’de gerçekleşmiş mevcut %3’lük geri kazanımını körüklediğini düşünülüyor.

Damla Eliz

Kripto para dünyasında tanınmış bir haber yazarıdır. Kripto para projeleri, teknolojik gelişmeler ve piyasa analizleri konusundaki yazılarıyla bilinir. Sektördeki yenilikleri takip eden ve geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmayı amaçlayan bir perspektife sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu