Haberler

Haziran İzleme Listesindeki 3 NFT Coin!

Defi, NFT’ler, Web 3.0 ve daha fazlasını içeren binlerce projeyle Solana, en sık tercih edilen blockchain’ler arasında yer alıyor. Kullanıcı ve geliştiricilerin Solana’ya yatırım yapmaya başlamasının sebepleri arasında ise pratikliği bulunuyor. Böylelikle Solana’daki NFT’lerin miktarı da zaman içerisinde artıyor.

Trippin’ Ape Tribe

Haziran ayında izlenecek NFT projeleri arasında Trippin’ Ape Tribe ilk sırada yer alıyor. Marka bilinci oluşturma, uzun vadeli fayda ve trip tasarımlar yaratan bir NFT topluluğuna hitap eden Trippin’ Ape Tribe, California’da yer alan ilk PFP girişimi olarak öne çıkıyor. NFT projesi Trippin’ Ape Tribe her biri kendi tasarımlarına sahip 10.000 eşsiz maymun fotoğrafından meydana geliyor.

Solana Monkey

Solana Monkey Business, Blockchain üzerinde depolanan rastgele oluşturulan 5000 benzersiz Solana Monkey koleksiyonu olarak dikkat çekiyor. Erişilebilirlik odaklı tasarımlarla maymunların amacı, Solana blockchain’i daha fazla kişiye ulaştırmak.

DeGods

DeGods, kendilerini yozlaşmış, serseriler ve uyumsuzlardan oluşan bir koleksiyon olarak sunuyor. DUST madenciliği yapma ve DYOR adlı NFT izleme mobil uygulamasına erişim ve topluluk üyeliği gibi işlevleri bulunuyor. Projede ise 1000 tokenlik sınırlı bir arz dikkat çekiyor.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu