Haberler

Garlinghouse, Ripple Geleceği ile İlgili İpuçları Verdi

Ripple Labs CEO’su olan Brad Garlinghouse firmanın büyüme fırsatlarını Dünya Ekonomik Forumu etkinliğinde ortaya çıkardı. Kripto endüstrisinin son günlerdeki gerilemesine rağmen Garlinghouse, Ripple geleceği ile ilgili detaylı açıklamalar yaptı.

WEF konferansı sırasında Garlinghouse, CNBC’ye verdiği özel bir röportajında Ripple Labs’in güçlü bir bilançosu olduğunu söyledi. Garlinghouse, birleşme ve satın alma anlaşmalarına katılan Ripple Labs’te alıcı taraf olacaklarını belirtti.

Artış Bekleniyor

CNBC yazarı Arjun Kharpal’a açıklama yapan Garlinghouse, ‘’Satıcılara karşı alıcı olabilme ihtimalinin yüksek olduğunu düşündüğümüz büyüme kısmındayız.’’ Açıklamasını yaptı. Aynı zamanda blockchain endüstrisinde M&A sayılarında artış görmeyi beklediklerini söyledi.

Piyasalardaki gözde altcoin’lerden biri olan XRP, kripto para piyasalarındaki genel sıralamada 6. en büyük token oluyor. Fakat geçen yıldan bugüne kadar %60’a varan değer kayıpları ortaya çıktı. Oranlar son 30 gün için %35 şeklinde beliriyor.

XRP aynı zamanda diğer birçok kripto para birimi gibi Kasım 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. XRP’nin son kaydedilen ATH’si 2017 boğa koşusunun ardından dört yıl önce 7 Ocak 2018’de yaşanmıştı.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu