Elon MuskHaberler

Elon Musk’ın Özel Gösterisi Meme Coin Rallisini Ateşledi

Elon Musk, kripto evreninin popüler oyuncuları arasındaki meme coin olan Dogecoin’de bir defa daha ralliyi ateşledi. Dogecoin’in yüksek ilerlediği haftada ikinci kez Musk’ın etkisi hissedildi.

Teksas’ta, ‘’The Cyber Rodeo’’ partisine ev sahipliği yapan Musk, Doge’yi yansıtabilmek için insansız hava araçlarından yararlandı.

Coinmarketcap’te yer alan verilere göre Elon Musk’ın sunumundan hemen sonra kripto token fiyatları son 24 saatlik zaman diliminde 0,1418 dolardan 0,1527 dolara yükseldi. Böylelikle toplam yaşanan artış %8 oranlarına kadar gelmiş oldu.

Dogecoin Fiyatlarında Yüksek Hacim

Benzer bir görüşü tekrar eden EarthID Araştırma ve Strateji Başkan Yardımcısı Sharat Chandra, Musk’ın Twitter’da hisse satın aldığından beri Dogecoin fiyatlarında yüksek işlem hacimlerinin ortaya çıktığını söyledi.

Bu haftanın başlarında Dogecoin, Twitter’ın Musk’ı yönetim kurulunun yeni üyesi olarak belirtmesinden sonra üç aylık yeni rekorunu da kırmış oldu.


Damla Eliz

Kripto para dünyasında tanınmış bir haber yazarıdır. Kripto para projeleri, teknolojik gelişmeler ve piyasa analizleri konusundaki yazılarıyla bilinir. Sektördeki yenilikleri takip eden ve geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmayı amaçlayan bir perspektife sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu