Haberler

Dünya Çapında Tanınmış Bir Bankanın Çalışanı Kripto Soygununu Kabul Etti

Deutsche Bank‘ın eski bir çalışanı, müşterilerin kripto paralarını kötüye kullanmaktan 30 yıl hapis cezası alacak. Rashawn Russell adındaki Deutsche Bank çalışanı, nisan ayında müşterileri kripto para işlemleriyle yüksek kazanç vaadiyle kandırarak suçunu kabul etti ve bu yüzden ABD Adalet Bakanlığı tarafından 30 yıl hapis cezası isteniyor.

Deutsche Bank’ın eski bir çalışanı, müşterilerin kripto varlıklarını kötüye kullanmaktan 30 yıl hapis cezasına çarptırılacak. Almanya’nın küresel çapta önemli bankalarından biri olan Deutsche Bank’ın eski çalışanı Rashawn Russell, nisan ayında banka müşterilerini kripto para işlemleriyle yüksek kazanç vaadiyle aldatmaktan suçlu olduğunu kabul etti ve bu nedenle ABD Adalet Bakanlığı tarafından 30 yıl hapis cezası talep ediliyor.

Almanya’nın küresel çapta büyük bankalarından Deutsche Bank’ın eski bir çalışanı, müşterilerin kripto paralarını kötüye kullanmaktan 30 yıl hapis cezasına çarptırılacak. Rashawn Russell isimli banka çalışanı nisan ayında müşterilere kripto para işlemleriyle yüksek kazanç vaadiyle yaklaşarak suçunu itiraf etti ve bu nedenle ABD Adalet Bakanlığı tarafından 30 yıl hapis cezası isteniyor.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu