Haberler

Dogecoin Ortak Kurucusundan Web3 Açıklaması

Dogecoin ortak yaratıcılarından Jackson Palmer, Web 3.0’ın ve NFT’lerin önemsiz olabileceğine dair düşüncelerini açıkladı. Web 3.0’ın var olmayan bir soruna çözüm bulduğunu düşündüğünü belirten Palmer, dijital koleksiyonların değerinin düşebileceğini belirtiyor.

Her iki veya üç yılda bir yeni girişimlerin ortaya atıldığını vurgulayan Palmer, NFT dünyasındaki trendin daha fazla insanı kripto endüstrisine çekmek için kullanıldığını belirtiyor. Bağış toplama gibi şeylerin demokratikleşmesi ve son zamanlarda merkeziyetsiz finans anlatılarının ortaya çıkması ise akılları karıştırıyor.

Tartışmalar Başladı

Merkeziyetsizleşmenin savunucusu olduğunu söyleyen Palmer, Twitter’a çok benzeyen ancak merkezi olmayan bir sosyal ağ yaratıcısıyla tanıştığını söyledi. Fakat onun blok zincir teknolojisine veya kripto paralara ihtiyacının olmadığının altını çizdi.

Eşer arası protokol için bu durumların geçerli olduğunu belirten Palmer, ürünü insanların spekülasyon yapabileceği bir şey haline getirerek benimsemeyi teşvik ettiklerini söyledi. Palmer’ın açıklamalarından sonra taraflar belirlendi ve Twitter üzerinden uzun tartışmalar ortaya çıktı.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu