Haberler

Do Kwon, Terra Kurtarma Planı için Oylama Sundu

Terraform Labs CEO’su Do Kwon, bugün Terra’yı kurtarmak için hazırladığı plan adına oylama başlattı. Oylamalar bugün TSİ 14:30 saatinde başladı ve başladıktan 1 saat sonra 23.7 milyon LUNA lehte 11.4 milyonu aleyhte oy aldı. Oylamanın geçmesi için gerekli LUNA miktarı ise 188 milyon olarak belirlenmiş durumda.

Kwon resmi Twitter hesabı üzerinden teklifin başarılı olması gerektiğinin altını çizdi. Eğer teklif başarılı ilerlerse 7790000 bloğunda Terra Classic ağının son bir görüntüsü daha alınacak. Böylelikle yeni bir ağ doğması mümkün olacak.

Hedef LUNA Miktarı

Devam eden sonuçlara karşı, Terra forumlarında yapılan ön anketlerde yorum ve oylara göre, topluluk büyük ölçüde teklife karşı gibi görünüyor. Bu durumun ne gibi sonuçlar getireceği ise şimdilik tam olarak bilinmiyor.

Oylamanın daha geniş kitlelere erişebilmesi adına çalışmalar sergileyen ekibin, oylama sonuçlarını ne zaman açıklayacağı henüz belli değil. LUNA miktarı elde edilene kadar oylamanın devam edeceği söyleniyor.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu