Haberler

Dibe Vuran ve Fırlamaya Hazır Altcoin’ler Duyuruldu

Kripto para birimi analistlerinden olan Altcoin Sherpa, odağına aldığı altcoin projelerini paylaştı. Analist, Solana, DAO Maker ve Near Protocol hakkındaki derin analizleriyle gündeme geldi.

Altcoin Sherpa, Ethereum rakibi Solana ve düşük değerli kripto para biriminin dibe vurma belirtilerinde olduğunu belirtiyor. Analist, 173.100 Twitter takipçisine Solana’nın 100 dolarlık desteğini tutmaya devam ettiği için düşük değer biçiyor gibi gözüktüğünün altını çizdi.

Yatırımcıların radarındaki diğer altcoin ise kripto girişimlerine hizmet olarak yazılım çözümleri sunan DAO Maker oluyor. Altcoin Sherpa’nın analistlerine göre DAO, günlük grafikte yuvarlak dip deseni oluşturarak çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Near Protocol Atakta

Kripto para birimi analisti aynı zamanda Ethereum rakibi Near Protocol hakkında da güncelleme veriyor. Altcoin Sherpa, Near’ın bütün zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının an meselesi olduğunu belirtiyor. Bu coin’in bütün zamanların en yüksek seviyelerini kırmasının beklentileri pozisyonların tekrar değerlendirilmesini sağlıyor.

Near Protocol topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlanmış ve düşük işlem hızı, düşük verim ve zayıf birlikte çalışabilen rakip Blockchain’leri tıkayan bazı sınırlamaları ortadan kaldıran birinci katman Blockchain’ler arasında yer alıyor.

Damla Eliz

Kripto para dünyasında tanınmış bir haber yazarıdır. Kripto para projeleri, teknolojik gelişmeler ve piyasa analizleri konusundaki yazılarıyla bilinir. Sektördeki yenilikleri takip eden ve geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmayı amaçlayan bir perspektife sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu