Haberler

Dev Futbol Kulübü Bu Meme Coin’i Tercih Etti

Popüler meme kripto para birimi olan Shiba Inu artık prestijli Brezilya futbol kulübü tarafından ödeme aracı olarak kabul ediliyor. Brezilyalı futbol kulübü Sao Paulo FC, bilet alımlarında ödeme yöntemi olarak Shiba Inu ve diğer kripto para birimlerini kabul edeceğini belirtti.

Kuruluşu 1930 yılına kadar dayanan takım resmi sponsoru ve ortağı Bitso aracılığı ile kripto para birimlerini kabul edeceğini söyledi. Kulübün üye hayran sayfası tarafından gelen açıklamaya göre Sao Paulo’nun Socio Torcedor programının üyeleri Shiba Inu başta olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini kullanarak bilet alabilecekler

Blockchain ödeme işlemlerinde öncü olan ve görevi işletmelerin, insanların para gönderme, alma ve saklama değiştirme yöntemlerini değiştirmek olan şirket farklı sektörlerde Bitpay aracılığı ile kripto pra birimlerini kabul ediyor. Brezilya’nın en büyük ve en fazla madalya kazanan kulüpleri arasındaki Sao Paulo’da ödeme kabul eden ilk futbol takımı olarak öne çıkıyor. Bu durumun fiyatlar üzerinde etkiye sahip olabileceğini söyleniyor.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu