Coinbase HaberleriHaberler

Coinbase Borsası Üzerinden 30 Bitcoin Çıkışı Gerçekleşti

35 bin dolar ile 45 bin dolar arasında gidip gelen ve birçok analistin gidişatın hangi yöne çevrileceğiyle ilgili tahminlerde bulunamadığı Bitcoin 40 bin dolar seviyesinde tutulmaya çalışıyor. Ancak zincir üstü verilerden ilgi çekici bilgiler de gelmeye devam ediyor.

Zincir üstü veri platformu CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju’nun paylaştığı verilere göre ABD’nin ve dünyanın en büyük borsalarından olan Coinbase’den 30 Bitcoin’lik çıkış gerçekleştirildi. Ypung Ju, konu ile alakalı yaptığı yorumlarda olumsuz konuşmadı.

OTC Anlaşmaları için Coinbase Saklama Cüzdanları Ortaya Çıktı

Ki Young Ju konu ile alakalı olarak, ‘’Bir kısım BTC soğuk cüzdanlara gitti. Fakat bu miktar çok yüksek gibi gözükmüyor. Bu tür işlemler, Coinbase önemli miktarda Bitcoin’i hareket ettirmek istediği zaman gerçekleşiyor. Büyük bir ihtimalle, kurumsal şirketlerin talepleri üzerine OTC anlaşmalarında kullanılmak için Coinbase saklama cüzdanlarına geçiş yapıldı.’’ İfadelerini kullandı.

Kripto para borsalarından yapılan BTC çıkışları genel olarak Bitcoin için olumlu hamle olarak görülüyor. Kısa vadeli satış düşünmeyen yatırımcılar, Bitcoin’lerini borsalarda tutmak yerine soğuk cüzdanlarda tutmayı tercih ediyorlar. Borsalara girişin arttığı özel dönemlerde yatırımcılar satış amaçlı yaptıkları hareketleriyle gündeme geliyor.

Damla Eliz

Kripto para dünyasında tanınmış bir haber yazarıdır. Kripto para projeleri, teknolojik gelişmeler ve piyasa analizleri konusundaki yazılarıyla bilinir. Sektördeki yenilikleri takip eden ve geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmayı amaçlayan bir perspektife sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu