Haberler

Balinalar Panikle Popüler Altcoin’i Satıyor

Popüler altcoin’ler arasındaki Cardano’nun fiyatı son düşüşün üzerinde ilerliyor. Ünlü bir analiste göre toparlanma süreci etkileyici olsa bile çoklu engeller ve on chain düşüş metrikleri sebebiyle sınırlayıcı görünüyor.

Cardano fiyatı 6 Mayıs tarihinden sonra %57 ve tüm zamanların en yüksek seviyesi kabul edilen 3.11 dolardan %88 düşüş yaşadı. Büyük düşüşün son ayağı piyasayı karıştıran UST-LUNA fiyaskosundan kaynaklandı. O dönemden beri Cardano fiyatı şu an işlem gördüğü noktaya %48 oranında geldi.

Balinalar Satışta

Analistlere göre Cardano fiyatının düşüş eğilimini daha fazla destekleyen ayrıntı tedarik dağıtım tablosunda görüldüğü gibi balinaların davranışları oluyor. 10.000 ile 100.000 ADA arasında varlığa sahip yatırımcı grubu, 10 Nisan tarihinden beri varlıklarını satıyor.

1 milyon ile 10 milyon ADA tokenı arasında birikim yapan yatırımcıların sayısı ise son 2 haftalık süreç içerisinde 2.588’den 2.538’e geriledi. Balinaların uzun bir süredir satışta gözükmeleri ise akıllarda soru işaretlerine yol açıyor.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu