Haberler

Başarılı Analist BTC Rallisi için Zamanı İşaret Etti

Kripto toplulukları tarafından yakından takip edilen ve isabetli tahminleri ile tanınan kripto stratejisti ve trader Credible Crypto Bitcoin’in son geri çekilmesinin araksında katalizör olduğuna inandığı detayları duyurdu

Kripto stratejisti yakın zamanda yaptığı açıklamalarda 1 Nisan tarihinde yayınladığı ve bir sonraki adımdan önce Bitcoin’in ortalama 42.000 dolar geri çekileceğini öngördüğü bir tweet’i işaret ediyordu.

Credible’a göre içinde bulunduğumuz düzeltmeler, büyük varlığın BTC’yi düşük seviyelerden biriktirilebilmesine destek verecek. Son haftalık kapanış ile önemli seviyenin geri alındığını söyleyen Credible, yüksek zaman diliminde büyük değişimlerin olabileceğini belirtti.

Bitcoin’i Önümüzdeki Süreçte Neler Bekliyor?

Bitcoin 42.000 dolar civarında işlem görürken açıklamalar yapan Credible, bu büyük oyuncunun siparişlerinin karşılandığını da vurguluyor. Bitfinex balinasının avını tamamladığını ve deposunu doldurduğunu söyleyen Credible, grafiklerin dikkatli incelenmesi gerektiğinin altını da çizdi.

Credible, kısa vadede Bitcoin aşağı yönlü tablo çizse de düzeltme tamamlandıktan sonraki günlerde yeni bir BTC rallisinin gündemde olduğunu söyledi. Hafta içi daha fazla düşüşün olabileceğini fakat önemli olanın kapanış olduğunu belirten Credible, Bitcoin miktarında artış olduğunu gösteren Glassnode verilerine de dikkatleri çekiyor. Grafiğe bakıldığı zaman tarihsel açıdan metriklerde yeşil bölgeye her gelindiğinde güçlü bir boğa rallisi başlandığını söylüyor.

Damla Eliz

Kripto para dünyasında tanınmış bir haber yazarıdır. Kripto para projeleri, teknolojik gelişmeler ve piyasa analizleri konusundaki yazılarıyla bilinir. Sektördeki yenilikleri takip eden ve geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmayı amaçlayan bir perspektife sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu