Haberler

Cardano İşlem Hacminde Son 24 Saat İçinde Ciddi Artış

Bitcoin’i yakından takip eden yatırımcılar altcoinlere de yönelebiliyorlar. Bu süreç içerisinde altcoin haberleri özellikle küçük yatırımcıların dikkatini çekiyor. Altcoin haberleri içerisinde öne çıkan varlıklar arasında son zamanlarda Cardano da yer alıyor.

Piyasanın demirbaşları arasında gösterilen Cardano, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde etkili bir performans sergiledi. İşlem hacimlerine bakıldığı zaman %130’luk artış göze çarptı.

Yükseliş Sürebilir

Santiment verileri balinaların ortalama 200 milyon ADA depoladığını gösteriyor. Cardano ekosistemindeki diğer özel gelişmeler ağın token fiyatında yükselişe yol açtı. ADA varlığının işlem hacimlerinin artması kalıcılık ile ilgili şüpheleri de meydana getirdi.

Genel olarak kripto para piyasası ABD Federal Rezervi’nin faiz oranlarının artmasından dolayı çalkantılı görünüyor. Son 24 saat içerisinde haberlerle beraber yeşilde kalan Cardano, büyük varlıkların çoğundan daha iyi bir performans gösteriyor.

Cardano’ya ait işlem hacimleri 4 Mayıs tarihindeki 648 milyon dolara kıyasla, 5 Mayıs’ta 1.5 milyar doların üzerini görebildi. Varlığın piyasa değeri ise bir önceki güne göre 4 milyar dolar artmış durumda.

Ahmet Aslan

Kripto varlıkların yükselişini izlemeye ve analiz etmeye adanmış bir haberci. Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar hakkında derin bir bilgiye sahiptir ve bu alandaki önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu